KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12029022
nr 1202 9022
Lars Greger, Skärgårdsmotiv, signerad. Olja på duk, 34x64
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 10 september 2018
kl 20:22:22
100 kr
200 kr